• AKSİYON MARKA VE PATENT DANIŞMANLIĞI

  • Tel : 0.332 235 28 69 Fax : 0.332 236 68 78

  •  

Iaksıyon patent fırmamız

 

 

 
Aksiyon Patent Sınai ve Fikri Mülkiyet Hakları konusunda hizmet vermek amacıyla kurulmuş,   T.C. Türk Patent Enstitüsü nezdinde işlem yapma yetkisine sahip bir vekillik firmasıdır. Özellikle; marka, patent,faydalı model, endüstriyel tasarım, coğrafi işaret ve entegre devre topoğrafyalarının tescil edilerek korunmaları konusunda çalışmaktadır. Araştırma ve tescil edilebilirlik değerlendirmesi, halihazırda başvuru sürecinin ilk aşamasında verilen hizmetlerdir. Ayrıca, tescil sonrası takip ve tescilli haklar üzerinde meydana gelebilecek değişikliklerle ilgili olarak da geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Firmamız, normal tescil ve tescil sonrası vekillik işlemleri dışında, firmaların gelişerek varlıklarını devam ettirebilmelerini sağlayacak, süreklilik arzeden etkin bir fikri ve sınai mülkiyet stratejisi oluşturulması ve yürütülmesi konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Aksiyon Patent; ayrıca, TSE,TSEK, Barkod,Garanti Belgesi ,Hizmet Yeterlik Belgesi, Bilgisayar Yazılımları Tescilleri ve diğer belgelendirme alanlarda da, her biri kendi konularında yetkinliklerini kanıtlamış  uzman kadrosuyla gerekli hizmetleri sunmaktadır.

 

AMACIMIZ

 Konusunda tecrübeli ekibimizle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Sınai  ve Fikri Mülkiyet Hakları konusunda başvuru öncesi gizlilik prensibini ilke edinen, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını, piyasa koşullarında uygun fiyatla ve hızlı şekilde sunmaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Nitelikli iş gücümüzle müşteri beklentilerinin üstünde hizmet vermek;

Çalışma ekibimizin sağlığını, güvenliğini, kişisel gelişimini sağlamak; zevk alınan bir çalışma ortamı oluşturarak sektörde iz bırakan profesyoneller yetiştirmek;

Sürekli iyileştirmeler yaparak, sınai mülkiyet bilincini arttırmak için stratejik projeler geliştirmektir.

VİZYONUMUZ

Sahip olduğumuz değerlerden ödün vermeden, konusunda ilk akla gelen belli başlı lider firmalar arasında yer almaktır


MİSYONUMUZ

Sınai ve Fikri Mülkiyet Haklarını, insanların; hatta, ülkelerin gelişerek ilerlemelerinin en önemli unusurlarından biri olarak görüyoruz. Buradan hareketle amacımız; Fikri ve Sınai Haklar konusuda gerekli bilincin yaygınlaştırılmasını sağlamak ve her zaman beklentilerin üzerine çıkarak müşterilerimiz ve bağlantılı olduğumuz diğer tüm kişiler/kuruluşlar için en üst düzeyde katma değer yaratmaktır